Ahmet Maranki Bitkisel Zayıflama Çayları

Zayıflama Çayı

Alternatif tıp konusunda birçok öneri sunan Ahmet Maranki zayıflama konusunda da önerileri ile zayıflamak isteyenlere destek olmaktadır. Ahmet Maranki zayıflamak isteyenler için birçok zayıflama çayı önermektedir. Bizde sizler için bu zayıflama çaylarını toparladık ve sunuyoruz. Zayıflamak ve bitkisel yöntemler ile kilo vermek isteyenler aşağıda vermiş olduğumuz zayıflama çayları ile bunu gerçekleştirebilirler. Tabi ki uygun bir diyet programı ile beraber bu çayların tüketilmesi çok daha fazla katkı sağlayacaktır.

Portakal-Limon Çayı
2 fincan su içerisine 3 adet limon ve 1 adet portakal doğrayın ve kaynatın. Daha sonra içerisine 2 çay kaşığı bal ilave edin 5 dakika daha kaynatıp tüketebilirsiniz. Günde 2 fincan içiniz.

Yulaf Çayı
1 fincan suyun içine 10 gram yulaf konulduktan sonra 10 dakika kaynatılıp günde 2-3 fincan içilir.

Maydanoz Çayı
4 fincan su içerisine 1 avuç dolusu ince kıyılmış maydanoz konulur. Hafif ateşte 20-30 dakika kadar kaynatılır. Bu zayıflama çayının 1 gün içinde tüketilmesi gerekir.

Karışık Bitki Çayı
1 litre kadar suya, 30 gram ayrık kökü, 30 gram arpa, 30 gram mısır püskülü ilave edilir. 10 dakika süresince kaynatılıp, soğuduktan sonra süzülür. Bu zayıflama çayından her gün 3-4 fincan içilir.

Aslanpençesi Çayı
Kaynar 1 fincan suyun içerisine 10 gram kadar parçalanmış olan aslanpençesi ilave edilir. 10 dakika demlenmesini bekledikten sonra tüketebilirsiniz. Günde 2-3 fincan bu çaydan içiniz.

Şahtere Otu Çayı
1 fincan kaynar suyun içerisine 10 gram şahtere otu konulur. 10 dakika demlenip günde 3 fincan içilir.

Bitki Karışımı Çayı
1 litre suyun içerine 200 gram rezene, 200 gram kimyon, 200 gram melek otu kökü toz haline getirilip karıştırılır. Günde 1 kaşık bu çaydan içilir..

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz