Ender Saraç Zayıflama Çayı Malzemeleri ve Tarifi

Yeşil Çay

Zayıflamak isteyenler için Ender Saraç hocamızın tariflerini vermeye devam ediyoruz. Ender Saraç hocamızın sizler için önerdiği zayıflama çayı ile sizlerde zayıflamaya ve kilo vermeye katkıda bulunabilirsiniz. Zayıflama çayımızın içeriği; yeşil çay, kekik, funda yağrağı, mate ve biberiyeden oluşuyor. Doğal yollardan kilo vermek isteyenler için bu zayıflama çayı oldukça ideal bir yöntemdir. Bitkilerin doğru bir şekilde kullanıldığı bu formül ile hem çay içmiş olacaksınız hemde zayıflamaya katkı sağlamış olacaksınız.

Ender Saraç hocamızın çayı hazırlarken en büyük tavsiyesi bitkiler ile suyu beraber kaynatmamak gerektiği; suyu kaynattıktan sonra bitkilerin ilave edilerek demlenmeye bırakılması gerektiğidir. Bu sayede bitkinin faydasından çok daha fazla katkı sağlarsınız. Ender hocamız bunu özellikle belirtiyor ve sizleri bu konuda uyarıyor.

Bu genel bilgileri verdikten sonra zayıflama çayımızın tarifine hemen geçelim. İlk olarak 1 litre suyu kaynatın ve uygun bir demliğin içerisine alın. Bu kaynamış suya daha sonra ise birer çay kaşığı yeşil çay, mate, kekik, biberiye ve funda yaprağını ilave edin ve daha sonra kaynamaya bırakın..

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Sami Yıldız diyor ki:

  Tarçın, tane karabiber, karanfil, elma ve limon ile yapılan çayın yapılışını bulamadım. Yardım eder misiniz? Teşekkür ederim

 2. Müge diyor ki:

  Bana lütfen yardım edin biliyorum ben biraz ileriye gittim. 18 yaşındayım, 1.80 boyundayım ve 85 kiloyum. Bütün yöntemleri denedim, herşeyi yaptım bacaklarım inceliyor ama karın bölgem gitmiyor. Bana lütfen yardım edin. Git gide kilo alıyorum lütfen size yalvarıyorum erkenden obezite olmak ve daha fazla kilo almak istemiyorum bir tek size güveniyorum. Lütfen bana ulaşın.

  1. Burcu Kaya diyor ki:

   Yaşınız küçük bol bol egzersiz yapmanızda yarar vardır. Kilo almamak için sadece sağlıklı, düzenli ve dengeli beslenmeniz yeterlidir. Karın bölgesi içinse egzersiz şarttır. Özellikle mekik hareketlerini sabah ve akşam tekrar ederseniz kısa sürede fark oluşacaktır.

 3. Kübra diyor ki:

  Ben 16 yasındayım ve 1.70 boyum var. 62 kiloyum kalça bölgem fazla egzersiz yapıyorum her gün yürüyorum fakat değişen bir şey yok ne yapabilirim? Şimdi ise spora yazıldım.

Yorum Yaz