Feridun Kunak Bölgesel İncelme Önerisi

Sıkı Karın

Zayıflamak isteyenler için Feridun Kunak özel bir incelme tarifi verdi. Bizlerde bu tarifi değerli okuyucularımız ile paylaşmak istedik. Feridun Kunak zayıflama ve incelme ile ilgili ne önerilerde bulundu? Bunun sonucunda neler elde edeceksiniz? İşte hep berabaar bunları göreceğiz.

Feridun Kunak zayıflamak isteyenler için kil lapası öneriyor. Bu özellikle bölgesel olarak zayıflamak ve incelmek isteyenler için oldukça ideal bir tarif ve öneridir. Bu önerileri dikkate alarak 1 saat gibi kısa bir sürede 7 cm incelebilirsiniz. Bu pek gerçekci gelmiyor gibi ama hocamız canlı yayında bunu gerçekleştirdi. Bizlerde tarifi ve önerileri sizlerle paylaşmak istedik.

İlk olarak malzemeleri sizlere verelim;
2 su bardağı kil
1 çorba kaşığı kakao yağı
1 tatlı kaşığı biberiye yağı
1 bardak demlenmiş yeşil çay
1 çorba kaşığı pul biber
1 çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı
1 çorba kaşığı portakal yağı
1 çorba kaşığı ozon yağı

Malzemeler verdikten sonra şimdi lapamızı hazırlamaya geçelim;
İlk olarak 2 su bardağı kili uygun bir kabın içerisine alıyoruz. Bunun üzerine demlemiş olduğumuz yeşil çayı ekliyoruz. Bunu iyi bir şekilde karıştırarak bulamaç haline getiriyoruz. Bunun içerisine diğer malzemelerimizi ekleyerek güzelce karıştırıyoruz.

Karışımımızı hazırladık sıra geldi uygulama yapmaya. Bu karışımı istediğiniz bölgelere elle veya herhangi bir aletle yedire yedire iyi bir şekilde sürüyoruz. Bir süre bekliyoruz ve bölgeyi iyi bir şekilde temizliyoruz ve yıkıyoruz..

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz