İsveç Diyeti Yorumları

Diyet Programı

Son yıllarda bayanların en çok uyguladıkları diyet yöntemlerinden biriside İsveç diyeti olarak adlandırdığımız diyettir. Bu diyeti yapan birçok kişi diyetten memnun kaldığınız söylemektedir. Birçok kişide diyet başarıya ulaşmıştır. Tabi ki başarılı sonuç elde edemeyenlerde mevcuttur, fakat genellikle başarılı sonuçlar elde edilmiştir. İşte bu diyeti yapan bayanlardan aldığımız yorumlar.

Zehra
Ben bu diyeti 21 yaşındayken yaptım. İlk 13 gün diyet listesi dışına hiç çıkmadım. Günde ortalama 5-6 litre su içtim. 13 gün sonunda verdiğim kilo ise tam 12 kiloydu. Hemde hiç ama hiç spor yapmadan verdim. İsveç diyeti yapıp aynı zamanda spor yapmak zaten çok zor, insanın hali kalmıyor.

Eylül
Merhabalar ben İsveç diyetini 7-8 yıl önce yapmıştım. Bu diyet ile 2 haftada yaklaşık 6 kilo zayıfladım. Ben kahve tüketmiyorum o nedenle diyetteki kahve yerine çay kullandım. Birde öğle yenmesi gereken yumurtayı sabah yemiştim. Yani ufak değişiklikler yaptım. 2 haftada 6 kilo verdim.

Nev
Bende bu diyete başladım bu diyette bugün 5. günüm ve 77 kilodan 73 kiloya düştüm. Daha çok kilo vermem lazımdı diye düşünüyorum ama bünyeden bünyeye değişiyor.

Ayşe
Yaklaşık olarak bundan 3 yıl önce bu diyeti uygulamıştım. 13 günde 5.5 kilo verebildim. Fakat benim için iyi bir başlangıç olmuştu. Devamında uyguladığım diyetle 20 kiloyu tamamladım.

Fidan
Bir arkadaşım yapmıştı bu diyeti. 70 kilo olan arkadaşım liste dışına hiç çıkmadı ve günde 3 litre su içti, aynı zamanda yeşil çayda tüketti. Sonuç ise mükemmel gibi 13 günde 9 kilo zayıfladı..

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz