Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Önerisi

Dereotu

Beslenme ve Diyet konusunda bizlere birçok öneriler sunan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun sizler için önermiş olduğu özel zayıflama tarifi ile zayıflamak artık daha kolay olacak. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hocamız sizler için özel bir diyet programı önermedi. Sadece bazı ufak detaylar vererek zayıflamanızı kolaylaştırıcı hamleleri anlattı. Bu kapsamda bizlere dereotu ile zayıflama tekniğini söyledi. Peki dereotu gerçekten zayıflatır mı? Dereotu zayıflamaya nasıl katkı sağlar? Zayıflamak isteyenler dereotunu nasıl kullanmalıdır? İsterseniz hemen aklınızdaki bu sorulara cevap verelim.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu dereotunun zayıflamaya oldukça fazla katkısı olduğunu söyledi. Özellikle yemeklerden 15-20 dakika önce 1 yemek kaşığı dereotu yemenin faydalı olduğunu ve zayıflamaya katkı sağladığını açıklayan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bunun nasıl gerçekleştiğini de anlattı. Yemeklerden 15-20 dakika önce yenilenen dereotu insanda bir tokluk hissi oluşturuyor. Bu sayede insan yemek yerken daha az yemek yiyor. Bunun neticesinde ise zayıflamaya katkı sağlanmış oluyor.

Özellikle diyet yapamayanlar ve zayıflamak isteyenler için kesinlikle bunu öneriyoruz. Çünkü alınan kiloların en büyük nedeni öğünlerde fazla yemek yemektir. Eğer sizde tokluk hissi meydana gelirse bunun sonucunda daha az yemek yiyeceksiniz. Böylece daha az kalori alacak; kilo almayacak ve almış olduğunuz kiloları yavaş yavaş vereceksiniz.

Açlık duygusuna fren yaptıran ve iyi bir tokluk hissi veren dereotunu sizlerde yemeklerden 15-20 dakika öncesinde 1 kaşık kadar alırsanız faydasını göreceksiniz.

Beslenme ve diyet uzmanı Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun zayıflamak isteyenlere önerdiği yöntemlerden birisi de budur..

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz